BlazBlue RR

Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 486.21 MB
  • Sürüm 1.26
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ActGames Inc.

BlazBlue RR indir. Aksiyon Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız BlazBlue RR oyununda, stratejik becerilerinizi kullanarak hızla ilerleme kat etmeye odaklanın. Bu şekilde çok daha başarılı bir deneyim yaşayabilir ve oyunun kazananı olma yolunda emin adımlarla ilerleme kat edebilirsiniz. BlazBlue RR mobil platformda devrim niteliğinde bir 2D yandan kaydırma dövüş oyunudur. Enfes 2D grafikleri, ortodoks dövüş deneyimi ve ünlü Japon seslendirme sanatçılarının katkıda bulunduğu karakter sesleri ile bu oyun gerçekten bir sanat eseridir ve oyuncuları hayran bırakacaktır. Oyunun bir diğer dikkat çekici özelliği ise benzersiz kontrol sistemi, şık ama ustalaşması kolay, bu yepyeni dokun ve kaydır kontrol sistemi kesinlikle oyunculara en üst düzey dövüş oyunu deneyimini getirecek.

Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan BlazBlue RR sayesinde, boş vaktinizi sıkılmadan geçirebilirsiniz. Zorlu ancak bir o kadar da heyecan verici içeriklere sahip olan BlazBlue RR oyununda taktiklerinizi geliştirmeye odaklanın. İnsanlık dışı sanal düğmeleri terk ettik ve benzersiz bir dokun ve kaydır kontrol modu oluşturduk (bunun için bir patentimiz var), tüm hareketler parmak uçlarınızla gerçekleştirilecek ve size atari dövüş oyunu oynamak gibi ferahlatıcı bir deneyim yaşatacak. . Tüm becerilerin soğuma süresi yoktur, düzgün bir şekilde yapıldığında sınırsız kombinasyonlar elde edebilirsiniz. Son derece muhteşem grafikler üzerine kurulan BlazBlue RR oyununda kazancınızı artırmaya ve hızla ilerleme kat etmeye odaklanın.

BlazBlue RR indir

Binlerce güzel orijinal sanat eserine dayanan en muhteşem 2D grafikler ve en otantik Japon grafik stili üzerine kurulan BlazBlue RR oyunu ile boş vaktinizi sıkılmadan geçirebilirsiniz. En gelişmiş savaş efektleri ve hareket sunumu, Blazblue'nun dövüş stilini mükemmel bir şekilde restore ederek size en iyi dövüş deneyimini sunuyor. Tomokazu Sugita, Yuuichi Nakamura, Aoi Yuuki, Tetsuya Kakihara, Akira Ishida ile seslendirilen BlazBlue RR oyununda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Onlarca Japon A-listesi seslendirme sanatçısı bize katıldı ve oyun müzikleri Japon usta müzisyen Daisuke Ishiwatari tarafından bestelendi, kulaklarınızı uyandırın ve dinleyin savaşın sesine kulak verin.

Oyunun her bir sahnesinde bambaşka bir deneyim yaşayabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan BlazBlue RR sayesinde, stratejik becerilerinizi kullanarak nefes kesen bir deneyim yaşayabilirsiniz. Her an her yerde hızla ilerleme kat etmeye hazır olun. Birbirinden farklı özellikler ile dikkatleri üzerine toplayan BlazBlue RR oyununda kazancınızı artırmaya ve yeni ödüller kazanmaya yönelik hareket edin.

BlazBlue RR indir